Психолог, що працює з персоналом банку

Шановні абітурієнти!!! Запрошуємо Вас на навчання за спеціальністю «Психологія». Після закінчення закладу вищої освіти випускники мають широкий спектр галузей для працевлаштування. Сьогодні ми хотіли Вас познайомити з роботою психолога в банку.

Психолог в банку займається безпосередньо самим персоналом. У його обов’язки входять чимало функцій, по-перше, прийом на роботу в банк нових працівників. Перш, ніж влаштовуватися тут на будь-яку посаду, людина проходить співбесіду з психологом, а також психологічне тестування, необхідне для того, щоб відсіяти людей з психічними відхиленнями. Банк – це структура, яка працює з клієнтами і має пряму залежність ефективності результатів від того, як взаємодіють з клієнтами співробітники. Тому психолог при відборі кадрів, дивиться, перш за все, на присутні у претендента на вакансію професіональні якості: на його особистісні особливості, риси характеру, темперамент, стійкість до монотонним і стресових навантажень, які мають місце в даній професії.

Психолог бере участь у формуванні резерву кадрів банківської системи. Формує резерв менеджерів банку на середньому і на вищому рівні (керуючі, їх заступники і т. і.). Кадровий резерв – це ті співробітники банку, які мають виражені задатки до управлінської діяльності, і саме ці співробітники банку при звільненні вакантних місць менеджерів зможуть їх зайняти в першу чергу. Психолог, який пропрацював у банку деякий час, краще пізнає співробітників, до того ж він проводить з ними бесіди, психологічне тестування, дивиться, як проявляють себе певні люди в тренінгах, які проводить сам психолог. На основі узагальнення всіх даних про конкретних співробітників психолог може когось порекомендувати на вакантні адміністративні посади.

Психолог займається також і навчанням персоналу. Мета даного навчання: навчити персонал банку працювати з клієнтами так, щоб ті, після спілкування зі співробітником, захотіли знову прийти в банк і скористатися його послугами.

Для отримання додаткової інформації звертайтеся за номерами:

096-625-85-95 (Міщенко Марина Сергіївна)

093-056-50-97 (Лівандовська Інна Антонівна)