Батьківські збори

11 серпня на факультеті соціальної та психологічної освіти відбулися збори для батьків та студентів, які зараховані на перший курс. Під час зборів ознайомлено з досягненнями Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, змістом та напрямами діяльності факультету, висвітлено особливості організації навчально-виховного процесу у вищій школі.

S

Власне, особливу увагу приділено питанням адаптації першокурсників до нових умов ВНЗ, надано ряд порад та рекомендацій. У цьому контексті були підготовлені пам’ятки для батьків та матеріали «На допомогу першокурснику».

Водночас, працювала робоча група викладачів та студентів, яка допомагала батькам та студентам першого курсу вирішити питання поселення та проживання.

Засідання проводила декан факультету – Кравченко О.О., заступник декана з навчальної роботи – Філатова Т.С., заступник декана з виховної роботи  – Мазур О.Ю., голова батьківського комітету факультету – Макарова Н.М.

S

Зі свого боку батьки у своїх виступах зазначали про побажання і, водночас, хвилювання стосовно навчання дітей, висловлювали радість та гордість з того, що їхні діти стали студентами УДПУ.

В цілому, робота проходила у теплій та родинній атмосфері.


Вхід
TakoFeel - 3. Семья Уэйт [Зов Ктулху]