Новини за місяць жовтня, 2017

Розвиток лідерства та управлінської компетентності завідувачів кафедр університету – пріоритетний напрям діяльності Центру професійного розвитку УДПУ

Детальніше »

Увага!

ВОЛОНТЕРИ ЦЕНТРУ СОЦІАЛЬНОЇ ТА ОСВІТНЬОЇ ІНТЕГРАЦІЇ «БЕЗ БАР’ЄРІВ» ПЕРЕКОНАНІ, ЩО ТВОРИТИ ДОБРО ЛЕГКО

Детальніше »

Міжнародна науково-практична конференція: «Філософсько-гуманітарні читання. Духовність та милосердя в сучасній медичній практиці», присвячена 140-річчю від дня народження В.Ф.Войно – Ясенецького (Святого Луки, Архієпископа Кримского)

«Гортаючи сторінки людської історії, ми зустрічаємо долі людей, які є знаковими для цілої епохи та історії. Їх долі стають поворотним пунктом для всіх наступних поколінь. Ці люди як вказівники на дорозі. Їхнє життя особливе, воно далеке від вигоди та порожніх цілей. Їх справа, їх внесок в історію отримав шалений розмах, а їх спадщина безцінна. Джерелом і рушійною силою їхнього життя стала любов, яка межує із самопожертвою і самозреченням. Головне для них — людина, будь-яка, ким би вона не була.»

Митрополит

Пентапольський та Агролідський

Нектарій Антонопулос. Детальніше »

ІІ Круглий стіл «Запровадження програм підготовки докторів філософії з соціальної роботи»

Детальніше »

ВІТАЄМО!!!

Всеукраїнський науково-методичний семінар «Інформаційно-комунікаційні технології та наукометрія як провідні чинники формування освітнього середовища сучасного вищого навчального закладу»

 

Детальніше »